Powrót

DORADZTWO

Salon Firmowy Massoni Warszawa przygotowuje konkret oferty ną ofertę, obejmującą spośród wszystkich dostępnych propozycji rynkowych tylko te, które wchodzą w zakres zainteresowań odbiorcy. Oferta wyposażenia biura obejmuje koncept aranżacji mebli, dobór modeli, kolorystyki oraz materiałów.  

Jak wybrać meble do biura? - z tym dylematem spotykają się nasi odbiorcy zawsze po lekturze projektu inwestycji. Dział projektowy Massoni Warszawa po rozmowie o specyfice danego pomieszczenia: przygotowuje przejrzystą ofertę, zawierającą proponowane modele i systemy mebli; zaproponują schematy kolorystyczne; przygotują kosztorysy i wycenę.  

Koszty wyposażenia biura powinny być dostosowane do budżetu i rzeczywistych potrzeb inwestycji. Świadomi wymagań rynkowych pamiętamy, iż polecane przez nas rozwiązania muszą być atrakcyjne – przede wszystkim – cenowo.

Wycenę mebli biurowych przygotowujemy kilkuetapowo. Najpierw prezentujemy zakresy cenowe dostępnych na rynku rozwiązań. Następnie przygotowujemy kosztorys na wybrane przez Państwa meble i krzesła biurowe. Po ostatecznych ustaleniach, dotyczących kształtu zamówienia, proponujemy warunki rabatowe i sposób płatności.

Prezentacja systemów meblowych i krzeseł na żywo ma istotne znaczenie przy ostatecznym wyborze. Bezpośredni kontakt z próbkami materiałów oraz całymi modelami mebli i krzeseł, często bywa decydującym o wyborze danej opcji. Nasze salony ekspozycyjne umożliwiają przetestowanie i ocenę wybranych mebli jeszcze przed złożeniem zamówienia.

Jak zamówić meble biurowe? Dzięki sprawnej logistyce Massoni, po dokonaniu decyzji o zakupie wystarczy poinformować nasz dział handlowy i potwierdzić otrzymalny formularz, zawierający ofertę produktową wraz z warunkami handlowymi oraz informacjami o logistyce.  

Koszty dostawy i montażu fabrycznego określamy indywidualnie. W zależności od miejsca oraz charakteru realizacji przygotowujemy propozycje kompleksowej usługi z możliwościami alternatywnymi (wysyłka zmontowanych mebli, mebli do montażu, odbiór osobisty, itp.).


Wyposażenie biura z Massoni Warszawa ułatwia realizację inwestycji!

KOSZTORYS REALIZACJI – jeżeli planują Państwo wieloetapową inwestycję – przygotujemy dla Państwa kompleksową propozycję (z długim terminem ważności) by mogli Państwo zaplanować swój budżet i harmonogram realizacji.

BEZPŁATNA WYCENA MEBLI – nasz dział handlowy odpowie na każde zapytanie dotyczące wyceny mebli. Nie pozostawiamy klienta ze skomplikowanym cennikiem. Przygotowujemy konkretną wycenę na wybrany zestaw mebli, uwzględniając dostawę i rzeczywisty (sprawdzony) czas realizacji. 

PORÓWNANIE CEN – jeżeli otrzymali już Państwo inną wycenę wyposażenia biura, zapraszamy do przesłania zapytania do Massoni Warszawa! Odniesiemy się do cen, które zostały Państwu przedstawione i zaproponujemy alternatywną – lepszą propozycję!

PREZENTACJA MEBLI I MATERIAŁÓW – po dokonaniu wstępnych projektów i wyceny umożliwiamy Państwu ocenę proponowanych mebli i materiałów „na żywo” dostarczając je do Państwa lub zapraszając na jeden z naszych salonów ekspozycyjnych. Mają Państwo możliwość bezpośredniego kontaktu z oferowanymi produktami!

Kontakt

Meble biurowe Warszawa

Salony firmowe

salony firmowe