Powrót

O NAS

Salon mebli biurowych Massoni Warszawa oferuje kompleksową pomoc w zakresie wyposażania biur, gabinetów, hoteli i innych obiektów komercyjnych. Współpraca rozpoczyna się od etapu projektowania wnętrza i wyceny aranżacji. następnie klient otrzymuje ofertę produktową opartą o meble prosto od producenta. Dział zamówień zapewnia ponadto organizacje dostawy i montażu.  

Projekt wnętrza jest podstawą rozmowy o zakupie mebli biurowych. Dział projektowy analizując specyfikę pomieszczenia świadczy usługę doradztwa w zakresie optymalnego doboru produktów i aranżacji, przygotowuje wizualizację 3d, dostosowuje projektowaną przestrzeń do potrzeb odbiorcy. 

Showroom w Warszawie zawierający prezentację wszystkich systemów i wykończeń mebli biurowych Massoni pozwala na kontakt bezpośredni z proponowanym produktem. Przygotowane zestawy pokazowe umożliwiają ocenę jakości i standardu wykonania na żywo.

Meble biurowe prosto od producenta oferowane przez Salon Firmowy Massoni cechują się atrakcyjną ceną oraz krótkim terminem realizacji. Stały kontakt Salonu z działem produkcji pozwala na planowanie w zakresie prokektowania i logistyki w czasie rzeczywistym.

Korzyści ze współpracy z Warszawskim Salonem mebli biurowych Massoni to przede wszystkim gwarancja profesjonalnej pomocy na każdym etapie wyposażania biura, gabinetu, hotelu. Salon zapewnia obsługę na najwyższym poziomie, zapewniając satysfakcjonujący efekt końcowy w postaci poprawnych, trwałych, ergonomicznych i stylowych aranżacji, zmieniających oblicze wyposażanej firmy i poprawiających jakość jej funkcjonowania!


Zapraszamy do współpracy z Massoni Warszawa!

TWORZYSZ PROJEKT NOWEGO OBIEKTU BIUROWEGO? Skontaktuj się z działem projektowym Massoni Warszawa. Zapewnimy ci profesjonalną pomoc architektów i projektantów wnętrz – bezpłatnie!

MASZ JUŻ PROJEKT NOWEGO BIURA? Zapraszamy do naszego działu handlowego w Warszawie, który zaproponuje atrakcyjne rozwiązania produktowe dedykowane konkretnie Twoim pomieszczeniom!

JESTEŚ ARCHITEKTEM / PROJEKTANTEM / DYSTRYBUTOREM? I CHCIAŁBYŚ REALIZOWAĆ SWOJE PROJEKTY Z MASSONI? Zapytaj o ofertę współpracy i poznaj pakiet możliwości, który przygotowaliśmy dla partnerów!

Kontakt

Meble biurowe Warszawa

Salony firmowe

salony firmowe