Powrót

Projektowanie biura

Projektowanie mebli i wnętrz biurowych dla Warszawskich firm to nasza codzienność. Oferta Salonu Massoni Warszawa zawiera kompleksowe wyposażenie  od projektu, przez wizualizacje 3d, produkcję, aż po dostawę i montaż. Zapraszamy do współpracy przedsiębiorców ze stolicy, planujących nowe inwestycje, rozbudowę lub remont istniejących pomieszczeń, a także architektów, pragnących zrealizować swoje projekty w profesjonalny sposób.

Architektura biura każdej nowej inwestycji w Warszawie wymaga przemyślanego planowania. Efekt stylistyczn, uzyskany dzięki współpracy z architektem, to ważny element aranżacji. Nowoczesne biuro prócz walorów wizualnych powinno być także przede wszystkim praktyczne i funkcjonalne.

Aranżacje wnetrza biura tworzona dla Państwa przez projektantów Massoni Warszawa, jest profesjonalnym konceptem łączącym efektowny design z ergonomią. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w projektowaniu wnętrz komercyjnych pomagamy usprawnić funkcjonowanie firmy poprzez rozsądne rozmieszczenie i dobór mebli.

Wyposażenie biura powinno stać się atutem - a nie tylko uzupełnieniem firmy. Doskonale rozumiemy jak ważny jest efekt końcowy ale i komfort współpracy. Dlatego nasze projekty biur i gabinetów są nacechowane maksymalnym nastawieniem na poprawę funkcjonowania danego pomieszczenia i odświeżeniem jego wyglądu. 

Nowoczesne wyposażenie meblowe powinno uwzględniać charakterystykę pomieszczenia, jego przeznaczenie i standard. Naszą współpracę rozpoczynamy więc od rozmowy o oczekiwaniach, dokonujemy precyzyjnych pomiarów oraz wstępnych szacunków. Proponujemy konkretny plan i kalendarz współpracy. Projekt, oferta i wycena biura są tworzone przez nas jednocześnie. Dążymy do uzyskania zachwytu wirtualną wizualizacją i do wskazania konkretnych rozwiązań dopasowanych do oczekiwań i możliwości klienta. 


Co możesz zyskać projektując biuro z Salonem Mebli Biurowych Massoni Warszawa?

BEZPŁATNY PROJEKT – pomoc profesjonalnych projektantów nie należy do najtańszych usług. Dzięki kompleksowej realizacji wyposażenia biura z Massoni Warszawa zyskują Państwo usługę projektową bezpłatnie!

BEZPŁATNA WIZYTA PROJEKTANTA – dział projektowy Salonu Massoni w Warszawie jest w pełni mobilny. Wystarczy, że określą Państwo czas i miejsce a nasz projektant odwiedzi Państwa z kompletem materiałów, przedstawi dostępne możliwości, dokona pomiarów i oceny specyfiki obiektu bezpłatnie!

WIZUALIZACJA BIURA 3D – efekt naszej współpracy mogą Państwo ocenić jeszcze przed zamówieniem mebli. Wizualizacje Państwa pomieszczeń biurowych przygotowujemy w kilku wariantach, a Państwo wybierają najbardziej optymalny!

Kontakt

Meble biurowe Warszawa

Salony firmowe

salony firmowe