Powrót

Fotel ALTO

  • Fotele gabinetowe obrotowe ALTO H622A
  • Fotele gabinetowe obrotowe ALTO H622A
  • Fotele gabinetowe obrotowe ALTO H622A
  • Fotele gabinetowe obrotowe ALTO H622A
  • Fotele gabinetowe obrotowe ALTO H622A
  • Fotele gabinetowe obrotowe ALTO H622A
  • Fotele gabinetowe ALTO
  • Fotele gabinetowe ALTO H622C
  • Fotele gabinetowe ALTO H622C

 Fotele Alto polecamy do klasycznych gabinetów menedżerskich biurowych i domowych.

 Wersja obrotowa umożliwia wyposażenie biurkowego stanowiska pracy.

 Modele stacjonarne mogą być użyte jako krzesła dostawne do biurka lub jako fotele do stołu konferencyjnego.  

Fotele skórzane ALTO to meble o klasycznej stylistyce, nowoczesnej konstrukcji, w atrakcyjnej cenie. Fotel Alto występuje w wersji obrotowej, gabinetowej i konferencyjnej. Menedżerska wersja krzesła posiada wygodne wysokie oparcie zakończone zagłówkiem. Model stacjonarny oparty jest na chromowanej płozie. Skóra naturalna w kolorze czarnym, stosowana w linnii Alto jest wysokiej jakości produktem odpornym na czynniki zewnętrzne. Oparcie i siedziska foteli są wypełnione sprężystą, elastyczną pianką o zwiększonej grubości co znacznie zwiększa komfort siedzenia. Stabilne podłokietniki o oryginalnym kształcie, oparte są na estetycznej aluminiowej konstrukcji i zabezpieczone nakładkami z miękkiego tworzywa.

W fotelach obrotowych Alto producent zastosował synchroniczny mechanizm ruchowy ST4, z możliwością blokady układu w 4 pozycjach. Funkcje jakie zapewnia ST4 umożliwiają maksymalne dostosowanie fotela do sylwetki i przyzwyczajeń użytkownika. Obrotowa podstawa fotela wykonana jest z wytrzymałego aluminium w kolorze chrom. Kółka fotela są przystowane zarówno do powierzchni twardych jak i miękkich. 

Fotel konferencyjny Alto podobnie jak wersja gabinetowa jest wykończony w całości skórą naturalną, rózni się natomiast podstawą, tu w formie gustownej płozy chromowanej, znakomicie prezentującej się w klasycznych wnętrzach wizytowych sal gabinetowych.

  

OBSZERNY ZAGŁÓWEK

Model menedżerski fotela został wyposażony w podwyższone oparcie, znakomicie spełniające funkcję zagłówka. Górna część oparcia jest wyróżniona gustownym przeszyciem i posiada lekko zaokrąglony profil. 

WYGODNE OPARCIE

Klasyczna, gabinetowa forma oparcia podkreśla charakter fotela. Tapicerowane skórą naturalną oparcie jest trwale połączone z mechanizmem a w wersji stacjonarnej z chromowaną płozą. 

STABILNE PODŁOKIETNIKI

Podparcie łokci jest oparte na aluminiowej ramie, wykończonej nakładkami z miękkiego tworzywa. Profil podłokietnika pozwala zarówno na umiejscowienie fotela od blatem biurka jak i wygodne podparcie rąk przy pracę w pewnej odległości od blatu.

 

MECHANIZM RUCHOWY

W obrotowej wersji fotela zastosowano mechanizm synchroniczny, co jest rzadkością w przypadku foteli gabinetowych. Pozwala on na dynamiczne siedzenie lub zablokowanie fotela w jednej z 4 pozycji. Mechanizm i siłę nacisku na oparcie można dostosować do wagi i przyzwyczajeń użytkownika.  

 

BAZA CHROMOWANA

Obrotowa podstawa pięcioramienna foteli jest wykonana z aluminium barwionego zawsze na kolor chrom. Kółka są przystosowane do powierzchni twardych I dywanowych. W przypadku modelu konferencyjnego fotel opiera się na gustownej płozie, także w kolorze chrom, mocowanej pod siedziskiem.

DOSTĘPNE WERSJE FOTELI ALTO

H622A – obrotowy, oparcie wysokie, mechanizm ST4

H622C – stacjonarny, oparcie standardowe

OPARCIE

Tapicerowane obustronnie skórą naturalną, wypełnione formowaną pianką

H622A – podwyższone, ze zintegrowanym zagłówkiem, trwale połączone z mechanizmem

H622C – standardowe, trwale połączone z siedziskiem i podstawą,

SIEDZISKO

Tapicerowane skórą naturalną, z regulacją wysokości

PODŁOKIETNIKI

Stałe, zintegrowane z siedziskiem i oparciem. Stelaż podłokietnika - chrom. Nakładka na podłokietnik wykonana z miękkiego tworzywa.

MECHANIZM

622A - SYNCHRO ST4 - regulacja wysokości siedziska, regulacja synchronicznego odchylania oparcia i siedziska, regulacja sprężystości odchylenia oparcia, możliwość zablokowania mechanizmu w 4 pozycjach.

BAZA

622A - Obrotowa, pięcioramienna, chromowana (aluminium polerowane). Amortyzator gazowy klasy 4, obudowa amortyzatora chrom. Kółka do wyboru: miękkie lub twarde

622C – Płoza, chromowana (aluminium polerowane), z tworzywowymi stopkami stabilizującymi

WAGA

622A – 27 kg

622C – 24 kg

Nośność: 110-120 kg

GWARANCJA

Produkt użytkowany zgodnie z przeznaczeniem objęty 3 letnią gwarancją.

PRZEZNACZENIE

Praca siedząca 4-6 godzin dziennie.

Gabinety, sale konferencyjne.

TERMIN REALIZACJI

Produkt dostępny w ofercie ekspres (do 5 dni roboczych) i na zamówienie (do 35 dni roboczych)

CENA

Produkt o standardzie Premium. Cena zależna od wybranej konfiguracji

SKÓRA

Skóra S

SKÓRA NATURALNA

Kontakt

Meble biurowe Warszawa

Salony firmowe

salony firmowe