Powrót

Krzesło CALMA

 • Krzesło biurowe CALMA S12A B11
 • Krzesło biurowe CALMA S12A B11
 • Krzesło biurowe CALMA S12A B14
 • Krzesło biurowe CALMA S12A B13
 • Krzesło biurowe CALMA S12A B13
 • Krzesło biurowe CALMA S12A B13
 • Krzesło biurowe CALMA S12A B15
 • Krzesło biurowe CALMA
 • Krzesło biurowe CALMA S12A B15
 • Krzesło biurowe CALMA S12A B16
 • Krzesło biurowe CALMA z mechanizmem ruchowym
 • Krzesło biurowe CALMA z regulowanymi podłokietnikami 2D
 • Krzesło biurowe CALMA z szerokim oparciem

Krzesła Calma swoją popularność zawdzięczają prostej formie i wygodzie w użytkowaniu. Często wybierane do biurowych pomieszczeń goszczą także w domowych pracowniach.

Krzesła Calma zwracają uwagę bardzo dobrym stosunkiem ceny do jakości. Za rozsądny budżet możemy nabyć krzesła obrotowe z regulowanymi podłokietnikami z miękkiego tworzywa, z mechanizmem SLI - umożliwiającym dynamiczne siedzenie i na estetycznej podstawie chromowanej z kółkami miękkimi lub opcjonalnie twardymi.

OBSZERNE OPARCIE

Rozległa powierzchnia oparcia, wspiera równomiernie plecy, zapewniając wysoki komfort przy długotrwałej pracy siedzącej. Przyjemna w dotyku tkanina materiałowa zastosowana to tapicerowania krzesła posiada właściwości wentylujące, szczególnie istotne w nieklimatyzowanych pomieszczeniach.

MECHANIZM RUCHOWY

Zastosowany mechanizm kołyskowy umożliwia dynamiczne siedzenie lub zablokowanie krzesła w wyjściowej pozycji statycznej. Istnieje możliwość regulacji siły nacisku na oparcie, pozwalająca na dostosowanie mechanizmu do wagi i przyzwyczajeń użytkownika.

ZMIĘKKIE SIEDZISKO

Przemyślany profil siedziska zapewnia komfortowe usytuowanie siedzącego. Centralna część jest oparta na bazie miękkiej, odpowiednio dobranej pianki. Pianka na przedniej krawędzi posiada zwiększoną gęstość, by lepiej wspierać odcinek udowy i podkolanowy. Wierzchnim pokryciem siedziska jest tapicerka o właściwościach wentylujących. Spodnim wykończeniem siedziska jest także "oddychający" materiał.

REGULOWANE PODŁOKIETNIKI

Zastosowane podparcie łokci P2D umożliwia dobór optymalnej wysokości podłokietnika. Pozwala ono na pracę: w pewnej odległości od blatu biurka, lub z krzesłem wsuniętym pod blat i dłońmi na jego powierzchni.  Nakładki podłokietników są wykonane z miękkiego, wytrzymałego tworzywa. 

BAZA OBROTOWA

Podstawa pięcioramienna krzesła jest wykonana z aluminium w kolorze chrom lub z odpornego czarnego tworzywa. Kółka są przystosowane do powierzchni twardych i dywanowych. 

Krzesło biurowe pracownicze CALMA jest klasycznym modelem obrotowym z tapicerowanym oparciem i siedziskiem, wykonanym w oparciu o sprawdzone rozwiązania techniczne i materiałowe. 

 DOSTĘPNE WERSJE PRODUKTU

CALMA S12A - oparcie i siedzisko tapicerowane, mechanizm TILT SLI, podłokietniki regulowane P2D

 OPARCIE

Pełne, tapicerowane obustronnie elastyczną tkaniną materiałową, wypełnione pianką trudnopalną, wzmacniane wewnętrzną konstrukcją tworzywową, z regulacją siły nacisku i kąta odchylenia

 SIEDZISKO

Tapicerowane elastyczną tkaniną materiałową, wypełnione formowaną pianką trudnopalną, zabezpieczone maskownicą materiałową od spodu siedziska, z regulacją wysokości

 PODŁOKIETNIKI

P2D – regulowany: góra-dół. Nakładka z miękkiego tworzywa - poliuretanowa. Kolor stelaża podłokietnika - chrom

 MECHANIZM

TILT SLI - regulacja wysokości siedziska, regulacja sprężystości odchylenia oparcia, możliwość zablokowania mechanizmu w pozycji wyjściowej

 BAZA

Obrotowa, pięcioramienna, chromowana, wzmacnianego tworzywa

Amortyzator gazowy klasy 4, obudowa amortyzatora czarna

Kółka do wyboru: miękkie lub twarde

 WAGA

S12A – 13 kg

Nośność: 110 kg

 GWARANCJA

Produkt użytkowany zgodnie z przeznaczeniem objęty 3 letnią gwarancją

 PRZEZNACZENIE

Praca siedząca ciągła średnio 8 godzin dziennie. Biura, home office

 TERMIN REALIZACJI

Produkt dostępny w ofercie ekspres (do 5 dni roboczych) i na zamówienie (do 35 dni roboczych)

TAPICERKA N

B11 ZIELONY

B11 ZIELONY

B13 ANTRACYT

B13 ANTRACYT

B15 CZARNY

B15 CZARNY

Kontakt

Meble biurowe Warszawa

Salony firmowe

salony firmowe