Powrót

Lady biurowe ECONOMIC

Lady biurowe Economic to proste wyposażenie sekretariatu i recepcji. Postawne moduły proste mogą zostać wykończone zaokrągleniami i tworzyć rozmaite układy. Poczekalnia czy hol obiektu publicznego może zostać dostosowana do typu kontaktu z przybyłym, dzięki zastosowaniu elementów wysokich i niskich. Niewątpliwą zaletą mebli recepcyjnych Economic jest ich niska cena oraz szybki termin realizacji.   

Lady proste Economic składają się z pojedynczych modułów niskich lub wysokich (biurko z nadstawką). Dwupoziomowa konstrukcja umożliwia łatwą zmianę układu poprzez uzupełnianie biurka o nadstawkę i odwrotnie w zależności od potrzeb.

Lady recepcyjne Economic mimo klasycznej stylistyki cieszą się dużą popularnością głównie z uwagi na atrakcyjną cenę, solidną konstrukcję oraz łatwą dostępność. Nie każdy sekretariat czy poczekalnia biurowa potrzebuje błysku. Niektóre pomieszczenia muszą być po prostu funkcjonalne i taką rolę najczęściej pełnią lady Economic.

Meble recepcyjne Economic w zależności od potrzeb pomieszczenia mogą składać się (prócz lady) z szaf lub regałów o rozmaitych wariantach rozmiarowych. Szczególnie wygodnym rozwiązaniem są szafy z frontami żaluzjowymi lub przesuwnymi nie ograniczające przestrzeni między ladą a półkami. Szeroka gama dostępnych mebli przeznaczonych do archiwizacji pozwala na aranżacje każdej nawet najbardziej nietypowej przestrzeni sekretariatu.

Inne produkty w kategorii LADY RECEPCYJNE

Kontakt

Meble biurowe Warszawa

Salony firmowe

salony firmowe