Powrót

Meble biurowe ECO PLUS

System tanich mebli biurowych Economic Plus łączy w sobie wysoką jakość z szybkim terminem realizacji. Biurka oparte na popularnym stelażu metalowym w kształcie litery „L” sprzyjają ergonomii pracy. Solidne szafy i regały biurowe w atrakcyjnej cenie i w wielu wariantach dają możliwość kompleksowego i szybkiego wyposażenia biura oraz pracowni w niezbędne meble do pracy meble.

Biurka ze stelażem metalowy Economic Plus świetnie odpowiadają na zapotrzebowanie szybkiego, taniego i estetycznego wyposażenia stanowiska pracy. Stylowe nogi metalowe w kształcie litery „L” są połączone dodatkowo płytową blendą podblatową. Sam blat biurka występuje w wersji prostokątnej lub łukowej. Posiada grubość 28mm i jest wyposażony w kanały przelotowe. Odprowadzenie pionowe kabli może znajdować się we wnętrzu nogi biurka dzięki zastosowaniu metalowych maskownic.

Kontenery i szafki biurkowe świetnie dopełniają zestaw pracowniczy kreując podręczną przestrzeń magazynową na niezbędne dokumenty i materiały. Występują w wersji, otwartej, z drzwiami lub szufladami. Mogą być dostawiane do biurek lub funkcjonować jako samodzielny mebel.

Szafy biurowe mimo niskiej ceny dają gwarancję bezpiecznego i komfortowego magazynowania dokumentów, akt, materiałów biurowych czy odzieży. Oferta systemu Economic zawiera liczne opcje rozmiarowe i warianty konstrukcyjne pozwalające na aranżację każdej wolnej przestrzeni biura.

ACOS

ACOS

DIAL NET

DIAL NET

Krzesło VERIS / NET

Krzesło VERIS / NET

myTURN

myTURN

Kontakt

Meble biurowe Warszawa

Salony firmowe

salony firmowe